Čas na serveru 01:16:20

Marie Čermínová - Toyen
Spící

Id: 390402

Spící

  •  / Spící / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

zobrazeno: 1654x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 72