Čas na serveru 17:45:59

Marie Čermínová - Toyen
Střelnice

Id: 14901

Střelnice

  •  / Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,3 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3168x

Vyvolávací cena:
9 500

14 000