Čas na serveru 13:18:13

Marie Čermínová - Toyen
Střelnice IV (z 12 dílného cyklu Střelnice)

Id: 465306

  •  / Střelnice IV (z 12 dílného cyklu Střelnice) / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 498x

Vyvolávací cena:

25 000