Čas na serveru 04:23:55

Marie Čermínová - Toyen
Střípky snů

Id: 480802

Střípky snů

  •  / Střípky snů / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm (ovál), značeno a datováno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1537x

Vyvolávací cena:

25 000