Čas na serveru 12:25:52

Marie Čermínová - Toyen
Stromy v krajině

Id: 52504

Stromy v krajině

  •  / Stromy v krajině / Marie Čermínová - Toyen

kombinovaná technika/papír, velikost listu 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem konzultováno s PhDr. Karlem Srpem, Ph.D.

zobrazeno: 2368x

Vyvolávací cena:
35 000

82 000