Čas na serveru 14:19:36

Marie Čermínová - Toyen
Stromy v krajině

Id: 52504

Stromy v krajině

  •  / Stromy v krajině / Marie Čermínová - Toyen

kombinovaná technika/papír, velikost listu 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4376x

Vyvolávací cena:
35 000

82 000