Čas na serveru 12:48:16

Marie Čermínová - Toyen
Surrealistická kompozice

Id: 327401

Surrealistická kompozice

  •  / Surrealistická kompozice / Marie Čermínová - Toyen

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu výřezu 21 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 15201x

Vyvolávací cena:

335 000

Účastníci: 39

Příhozy: 132