Čas na serveru 17:28:46

Marie Čermínová - Toyen
Svatokrádežní les

Id: 102803

Svatokrádežní les

  •  / Svatokrádežní les / Marie Čermínová - Toyen

suchá jehla/hedvábí, velikost listu 18,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 7/99, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 2096x

Vyvolávací cena:

12 500