Čas na serveru 02:03:01

Marie Čermínová - Toyen
Tvář

Id: 454405

Tvář

  •  / Tvář / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1254x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 59