Čas na serveru 14:21:59

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! 2

Id: 329110

Z cyklu Schovej se, válko! 2

  •  / Z cyklu Schovej se, válko! 2 / Marie Čermínová - Toyen

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

zobrazeno: 1585x

Vyvolávací cena:

29 400

Příhozy: 62