Čas na serveru 18:00:40

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! 3

Id: 329111

Z cyklu Schovej se, válko! 3

  •  / Z cyklu Schovej se, válko! 3 / Marie Čermínová - Toyen

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

zobrazeno: 1678x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 51