Čas na serveru 07:24:19

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! II.

Id: 409412

  •  / Z cyklu Schovej se, válko! II. / Marie Čermínová - Toyen

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

zobrazeno: 789x

Vyvolávací cena:

22 100