Čas na serveru 18:28:18

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelince

Id: 124802

Z cyklu Střelince

  •  / Z cyklu Střelince / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3620x

Vyvolávací cena:
1 800

23 900