Čas na serveru 14:07:22

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice 1

Id: 329506

Z cyklu Střelnice 1

  •  / Z cyklu Střelnice 1 / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 41,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5759x

Vyvolávací cena:

21 019

Příhozy: 56