Čas na serveru 02:00:09

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 306802

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na rámu drobné poškození

zobrazeno: 14488x

Vyvolávací cena:
1 800

28 000