Čas na serveru 13:39:09

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 306802

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na rámu drobné poškození

zobrazeno: 1041x

Vyvolávací cena:
1 800

11 000

2021,05-1,31,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu