Čas na serveru 17:00:04

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 315801

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 7173x

Vyvolávací cena:

40 300