Čas na serveru 01:22:51

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 318901

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4251x

Vyvolávací cena:

55 000

Účastníci: 20

Příhozy: 66