Čas na serveru 08:45:14

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 322701

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2484x

Vyvolávací cena:
2 800

115 000

Účastníci: 19

Příhozy: 88