Čas na serveru 16:41:39

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 358008

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1019x

Vyvolávací cena:

40 000