Čas na serveru 16:40:57

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice 2

Id: 329507

Z cyklu Střelnice 2

  •  / Z cyklu Střelnice 2 / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,3 x 41,7 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4226x

Vyvolávací cena:

29 000