Čas na serveru 02:59:50

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 482104

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 845x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 57