Čas na serveru 15:44:41

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 66806

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3076x

Vyvolávací cena:

17 300