Čas na serveru 17:06:58

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 66806

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2669x

Vyvolávací cena:

17 300