Čas na serveru 17:50:00

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 73009

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 35,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2317x

Vyvolávací cena:

15 200