Čas na serveru 18:01:13

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 78007

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 37,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno 40, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1863x

Vyvolávací cena:

23 000