Čas na serveru 01:24:02

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 83804

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná ziknografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole s datací, poškozený rám, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3009x

Vyvolávací cena:
1 200

15 500