Čas na serveru 06:28:16

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 98402

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná ziknografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 41 cm, značeno v tisku vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7336x

Vyvolávací cena:

17 100

Příhozy: 62