Čas na serveru 08:03:57

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 102806

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 40, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 1824x

Vyvolávací cena:

12 002

Příhozy: 48