Čas na serveru 06:38:39

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice I

Id: 345104

Z cyklu Střelnice I

  •  / Z cyklu Střelnice I / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3442x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 56