Čas na serveru 20:25:02

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice I

Id: 356806

Z cyklu Střelnice I

  •  / Z cyklu Střelnice I / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,7 x 40,7 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2142x

Vyvolávací cena:

7 500

2022,07-1,18,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu