Čas na serveru 18:10:45

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice II

Id: 345105

Z cyklu Střelnice II

  •  / Z cyklu Střelnice II / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7354x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 68