Čas na serveru 20:13:10

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice II

Id: 356807

Z cyklu Střelnice II

  •  / Z cyklu Střelnice II / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,7 x 40,7 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5518x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 65