Čas na serveru 05:00:47

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice II

Id: 410902

Z cyklu Střelnice II

  •  / Z cyklu Střelnice II / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 42 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1612x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 60