Čas na serveru 15:16:18

Marie Čermínová - Toyen
Z yklu Střelnice

Id: 124801

Z yklu Střelnice

  •  / Z yklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 32,5 cm, zkosené rohy pasparty, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1728x

Vyvolávací cena:
1 800

31 000