Čas na serveru 15:47:35

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná

Id: 139504

Zasněná

  •  / Zasněná / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1013x

Vyvolávací cena:

13 500