Čas na serveru 17:40:37

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná dívka

Id: 356309

Zasněná dívka

  •  / Zasněná dívka / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2731x

Vyvolávací cena:

58 000

Účastníci: 18

Příhozy: 86