Čas na serveru 11:30:45

Marie Čermínová - Toyen
Žena s lasturou

Id: 360003

Žena s lasturou

  •  / Žena s lasturou / Marie Čermínová - Toyen

barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozen rám

zobrazeno: 3866x

Vyvolávací cena:

7 500