Čas na serveru 19:48:07

Marie Čermínová - Toyen
Žena s lasturou

Id: 360003

Žena s lasturou

  •  / Žena s lasturou / Marie Čermínová - Toyen

barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozen rám

zobrazeno: 2000x

Vyvolávací cena:

2022,07-1,18,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu