Čas na serveru 00:01:27

Marie Fischerová – Kvěchová
Červená sukénka

Id: 1179

Červená sukénka

  •  / Červená sukénka / Marie Fischerová – Kvěchová

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 16 cm, signováno uprostřed dole monogramem, datováno 1939, paspartováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 3303x

Vyvolávací cena: