Čas na serveru 01:00:59

Marie Fischerová – Kvěchová
Májka

Id: 109201

Májka

  •  / Májka / Marie Fischerová – Kvěchová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 19,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2637x

Vyvolávací cena:

8 100