Čas na serveru 22:45:50

Marie Fischerová – Kvěchová
Na louce

Id: 254303

Na louce

  •  / Na louce / Marie Fischerová – Kvěchová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 21,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6911x

Vyvolávací cena:
1 200

17 000

Příhozy: 61