Čas na serveru 14:06:32

Marie Fischerová – Kvěchová
Pohádkový motiv

Id: 1911

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Marie Fischerová – Kvěchová

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2380x

Vyvolávací cena:
800

1 200