Čas na serveru 05:18:13

Marie Fischerová – Kvěchová
Roj andelíčků

Id: 88605

Roj andelíčků

  •  / Roj andelíčků / Marie Fischerová – Kvěchová

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 16 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1982, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3042x

Vyvolávací cena:
800

7 500