Čas na serveru 21:50:50

Marie Fischerová – Kvěchová
Tanec s kominíčkem

Id: 1671

Tanec s kominíčkem

  •  / Tanec s kominíčkem / Marie Fischerová – Kvěchová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,3 x 14,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1630x

Vyvolávací cena:
1 200