Čas na serveru 03:37:49

Marie Fischerová – Kvěchová
Tanečky

Id: 58801

Tanečky

  •  / Tanečky / Marie Fischerová – Kvěchová

olej/plátno, rozměr 90 x 108 cm, signováno vpravo dole monogramem, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, nově rámováno

zobrazeno: 3005x

Vyvolávací cena:

33 500