Čas na serveru 00:31:10

Marie Galimbertiová-Provázková
Bramboříky

Id: 48903

Bramboříky

  •  / Bramboříky / Marie Galimbertiová-Provázková

olej/plátno/karton, rozměr 68 x 49 cm, signováno vpravo dole, malba popraskaná, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1765x

Vyvolávací cena:
800

10 500