Čas na serveru 20:54:49

Marie Galimbertiová-Provázková
Bramboříky

Id: 48903

Bramboříky

  •  / Bramboříky / Marie Galimbertiová-Provázková

olej/plátno/karton, rozměr 68 x 49 cm, signováno vpravo dole, malba popraskaná, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2536x

Vyvolávací cena:
800

10 500