Čas na serveru 00:20:29

Marie Galimbertiová-Provázková
Kytice

Id: 111812

Kytice

  •  / Kytice / Marie Galimbertiová-Provázková

olej/plátno, rozměr 64 x 52 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1643x

Vyvolávací cena:
2 200

3 400