Čas na serveru 08:11:03

Marie Hlobilová-Mrkvičková
Máchovo jezero

Id: 90303

Máchovo jezero

  •  / Máchovo jezero / Marie Hlobilová-Mrkvičková

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1995x

Vyvolávací cena:

6 800