Čas na serveru 08:28:02

Marie Hlobilová-Mrkvičková
Pražské panorama

Id: 246508

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Marie Hlobilová-Mrkvičková

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 335x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400