Čas na serveru 16:46:19

Marie Kirschner
Múza

Id: 78905

Múza

  •  / Múza / Marie Kirschner
  •  / Múza / Marie Kirschner
  •  / Múza / Marie Kirschner

olej/plátno/karton, rozměr 11 x 16 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1928x

Vyvolávací cena:
1 800