Čas na serveru 04:10:34

Marie Krátká-Mickschová
Noční přístav

Id: 115805

Noční přístav

  •  / Noční přístav / Marie Krátká-Mickschová

olej/plátno, rozměr 27,5 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno , malba poškozena, poškozený rám

zobrazeno: 1670x

Vyvolávací cena:
800

4 900