Čas na serveru 21:38:12

Marie Krátká-Mickschová
Starý mlýn

Id: 115811

Starý mlýn

  •  / Starý mlýn / Marie Krátká-Mickschová

olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2402x

Vyvolávací cena:

19 500