Čas na serveru 15:15:47

Marie Martínková
Dívka s kopretinami

Id: 63601

Dívka s kopretinami

  •  / Dívka s kopretinami / Marie Martínková

olej/karton, rozměr 67 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz lehce poškozen, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1277x

Vyvolávací cena:

7 700